Modne wyposażenie łazienek – sprawdzamy oferty sklepów!

HomeAktualności

Modne wyposażenie łazienek – sprawdzamy oferty sklepów!

Czego używa się do ocieplenia poddasza?
Meble ogrodowe – jak urządzić ogród?
Dlaczego warto wybrać profesjonalny e-sklep ze specjalistycznymi maszynami i urządzeniami?

Nowoczesna czy klasyczna? Mała czy duża? Z oknem czy bez? Niezależnie od tego, jaką masz łazienkę, możesz dobrać do niej atrakcyjne dodatki. Na co warto się zdecydować? Sprawdziliśmy oferty w sklepach z wyposażeniem łazienek i przygotowaliśmy zestawienie najpopularniejszych artykułów.

Blaty łazienkowe

Blaty w łazienkach to już codzienność. Kiedyś były spotykane bardzo rzadko. Teraz cieszą się dużym powodzeniem wśród osób urządzających te wnętrza.

Blat łazienkowy ma wiele zalet, ponieważ może posłużyć do ustawienia na nim umywalki, może służyć jako podręczne miejsce do przechowywania, a pod nim można zabudować szafki kuchenne i umieścić pralkę.

Do wykonania blatów kuchennych stosowane są różne rodzaje materiałów, na przykład kamień jak granit i marmur, drewno naturalne poddane impregnacji, płyty drewnopochodne. Blat może być też wykończony płytkami ceramicznymi – tymi samymi, z których wykonane są ściany łazienki albo kontrastującymi.

Umywalka nablatowa

Bardzo popularnym elementem wyposażenia łazienek jest też umywalka nablatowa, która kładziona jest na blacie kuchennym.

W sprzedaży można znaleźć wiele ciekawych model, na przykład umywalki w kształcie okrągłej lub owalnej misy, umywalki kwadratowe i prostokątne. Poza kształtem różnią się także materiałami, na przykład mogą być wykonane z porcelany, ale też ze szkła czy z malowanej ceramiki.

Do umywalki nablatowej można zastosować w baterię stojącą lub baterię montowaną w ścianie.

Czarne wyposażenie w łazience

Ciekawym pomysłem na wykończenie łazienki jest także wykorzystanie w niej czarnego wyposażenia. Jest ono obecnie bardzo popularne, ponieważ świetnie wpisuje się w nowoczesny styl i styl loft, które dominują w aranżacji wnętrz.

Czarne baterie łazienkowe, czarne obramowania kabiny prysznicowe, czarne akcesoria, na przykład wieszaki, uchwyty – te wszystkie elementy pozwalają na nadanie łazience niebanalnego wymiaru.

Baterie podtynkowe

W kategorii baterii łazienkowych na uwagę zasługują baterie podtynkowe, które są bardzo popularne także w kuchniach. To baterie, których mechanizm ukryty jest pod tynkiem, dlatego ze ściany wystaje wtedy jedynie uchwyt oraz wylewka.

Baterie podtynkowe można kupić w wielu wariantach – jako baterie umywalkowe, prysznicowe i wannowe. Warto pamiętać o tym, że najlepiej decyzję o montażu tego typu baterii podjąć na etapie wykańczania lub remontu łazienki, by odpowiednio przygotować podłączenie.

W dziedzinie jak modne wyposażenie łazienek Kraków przedstawia szeroką gamę różnych sklepów, gdzie można bez problemu zakupić wszystko, co potrzebne, aby nadać łazience zachwycający wygląd.

COMMENTS