HomeAktualności

Czy naklejki na ścianę to dobry pomysł do każdego wnętrza?

Jakie remonty należy wykonać, aby uzyskać stan deweloperski?
Ogrody zimowe – co warto o nich wiedzieć?
Budujmy ekologicznie, ale wydajnie! Apel organizacji branżowych o wstrzymanie kosztownych zmian w Warunkach Technicznych.

Każdy z nas chce się dobrze czuć w swoim domu, dlatego wprowadzamy w nim czasami niewielkie modyfikacje, które uaktualnią tendencyjne wnętrza. Zazwyczaj zależy nam na tym, aby nasze pomieszczenia były funkcjonalne i dopasowane do naszych potrzeb, ale ważne jest również nawiązanie do aktualnych trendów.

Doskonały efekt w przystępnej cenie – naklejki na ścianę

Wiele osób przekonało się, że dobry pomysł stanowią naklejki na ścianę. Występują na rynku w różnych rozmiarach, więc możemy wybrać motywy, które będą najlepiej pasowały do naszych indywidualnych potrzeb. – Do przestronnych salonów sprawdzą się naklejki w dużych rozmiarach, które skutecznie ożywią ściany i nadadzą im niebanalnego charakteru. To doskonały pomysł, kiedy chcemy zakryć niewielkie niedoskonałości na ścianie – podpowiada Anna Wicher, specjalista ds. sprzedaży w sklepie z naklejkami FOTEKS. Wielu rodziców przekonało się, że naklejka na ścianę jest tanim sposobem na uzyskanie estetycznego efektu. Może zakrywać miejsca trwale pobrudzone przez dziecko. To doskonały pomysł, kiedy nie chcemy jeszcze robić malowania, a plamy ze ścian nie schodzą przy zwykłym myciu.

Aranżacja ściany w kilka minut

Najczęściej naklejki dostępne w marketach budowlanych, czy w sklepach internetowych mają foliową strukturę od frontu i arkusz papieru, który odklejamy przed aplikacją, a naklejkę naklejamy bezpośrednio na ścianę. Nie są potrzebne do tego żadne dodatkowe materiały i narzędzia i każdy poradzi sobie z tym zadaniem bez najmniejszego kłopotu. Jedyne co warto zrobić wcześniej to przemyć ścianę ściereczką nasączoną w wodzie z płynem do naczyń czy mydłem i odczekać chwilę aż wyschnie. Odtłuści to powierzchnię i sprawi, że naklejka będzie lepiej i dłużej się trzymała. Dużą popularnością cieszą się również naklejki, które możemy naklejać w okolicach włączników świateł, które mają dużą tendencję do brudzenia.

Różnorodne motywy naklejek

Nowoczesny motyw na ścianę to bardzo dobry sposób, aby poczuć się w swoim domu wyjątkowo i nadać mu indywidualnych cech. Każdy z nas ma nieco inny gust, ale wybór naklejek jest tak ogromny, że nawet najbardziej wymagające osoby dobiorą to, co najlepiej wpisze się w ich oczekiwania jakościowe, pod względem kolorystycznym i stylistycznym. Dużą popularnością w minimalistycznie urządzonych wnętrzach cieszą się naklejki w formie geometrycznej. Do pokojów dziecięcych możemy kupić naklejki z motywem zwierzęcym lub roślinnym. Ciekawy pomysł to również  naklejki – literki czy cyfry, mają wartość edukacyjną. Jeśli chcemy więc ożywić wnętrze dziecięcego pokoju, salonu czy jadalni możemy wybrać naklejki, które mają dobrą przyczepność nie tylko do ściany, ale również do płytek.


Aranżacje do artykułu pochodzą z www.foteks.pl

COMMENTS