HomePolecamy

Trend 2020 – lampy sufitowe w stylu loft

Związek Polskie Okna i Drzwi składa petycje w sprawie zmiany terminu targów Fensterbau Frontale w Norymberdze
Jak pielęgnować i czyścić podłogę drewnianą?
Beton towarowy – czym się wyróżnia?

Lampy sufitowe loft

Lampy sufitowe utrzymane w stylu loftowym to najnowszy trend w 2020 roku. Takie lampy doskonale sprawdzą się w różnych stylach i aranżacjach wnętrz oraz w różnym przeznaczeniu. Zwracają na siebie uwagę swoją prostotą oraz wyjątkowym stylem, który dodaje przestrzeniom wyjątkowego charakteru. Ich uniwersalność i szeroka gama produktów sprawiają, że mogą z powodzeniem być wykorzystywane w każdej przestrzeni domowej lub też biurowej.

Oświetlenie sufitowe to jeden z pierwszych elementów, który bierze się pod uwagę aranżując wnętrze. W kreatywnych aranżacjach i nowoczesnych industrialnych wnętrzach, wykorzystanie lamp sufitowych w stylu loftowym dodaje wyjątkowego charakteru całej aranżacji oraz sprawia, że trudno wobec niej przejść obojętnie. Te wyjątkowe lampy nie tylko przykuwają wzrok użytkowników, ale są jednocześnie bardzo praktyczne, a specjalne zabudowa sprawia, że promień światła maksymalnie kierowany jest w kierunku oświetlenia przestrzeni.

Prostota i piękno

Lampy loftowe cechują się przede wszystkim prostotą kształtów oraz wyjątkową i często niekonwencjonalną estetyką. Możemy wybierać spośród szerokiej gamy produktów, z związku z czym bardzo łatwo wybierzemy lampę, która idealnie wkomponuje się w naszą przestrzeń. Lampy pozbawione klosza dodają przestrzeni surowego klimatu oraz podkreślają minimalistyczny styl wykonania, z dbałością o najdrobniejszy szczegół.

Do lamp loftowych należą również lampy, gdzie żarówka wpisana jest w ażurową bryłę geometryczną. To nie tylko proste, ale również bardzo estetyczne rozwiązanie. Wśród lamp są zarówno te z jedną żarówką, jak również takie, gdzie jest ich więcej i tworzą one estetyczną mozaikę pod sufitem. Inną ciekawą opcją pozostają lampy, w których żarówki wpisane są w łączący je poprzeczny element drewniany, który również wskazuje na minimalistyczny i industrialny charakter przestrzeni. To co ważne to fakt, że lampy loftowe nie krzyczą swoją obecnością, a wręcz nienachalnie zwracają na siebie uwagę swoim wyjątkowym i bardzo nowoczesnym stylem. Nie bez powodu jest to nowy trend w 2020 roku!

COMMENTS