O czym pamiętać kupując drzwi wewnętrzne z nakładkami na stare ościeżnice?

HomeAktualności

O czym pamiętać kupując drzwi wewnętrzne z nakładkami na stare ościeżnice?

Hydroizolacja fundamentów domu– jakie materiały wybrać?
Co opłaca się bardziej zakup czy wynajem szalunków?
Nowoczesny pomiar objętości cieczy – szybko, dokładnie i wygodnie

W wielu mieszkaniach możemy odnaleźć wiekowe drzwi, które z estetyką mają mało wspólnego. Montaż nowych bardzo często wiąże się z koniecznością zdjęcia starych futryn i założeniem nowych. Jest to jednak kosztowna sprawa, jednak na całe szczęście są na to budżetowe sposoby. O czym pamiętać przy kupnie drzwi z nakładami na stare ościeżnice? Podpowiadamy.

Drzwi wewnętrzne z nakładkami – gdzie je znaleźć?

W starszych budynkach drzwi wewnętrzne z nakładkami na stare ościeżnice w Warszawie są bardzo często wykorzystywanym sposobem na odnowienie wyglądu mieszkania. Wynika to z jednej kwestii – wymiana drzwi ze starymi elementami jest niezwykle kosztowna. Przy okazji generuje również dużo zabrudzeń, które nierzadko trzeba sprzątać przez kilka dni. Z tego powodu warto odnaleźć drzwi wewnętrzne, które idealnie będą spasowane do starego modelu futryn. Dobrze jest postawić na firmę specjalizującą się w tym fachu.

Jeśli chcemy wybrać firmę, która dokładnie zamontuje nam drzwi wewnętrzne na stare futryny musimy mieć pewność, że nasz wybór będzie dobrze pasować przede wszystkim w kwestiach montażowych do futryny. Dobre przedsiębiorstwa będą nawet w stanie założyć nakładki tak, aby pasowały kolorystycznie do nowo zakupionych drzwi.

Dlaczego warto postawić na montaż drzwi wewnętrznych do starej futryny?

Zakupienie drzwi wewnętrznych i zamontowanie ich na starej futrynie ma sporo zalet. Pierwszą z nich jest to, że generuje zdecydowanie mniejsze koszty niż wymiana całych ościeżnic. Taki proces generuje znacznie więcej wydanych pieniędzy, a nierzadko przy okazji wychodzi na to, że i tak musimy zrobić mały remont. Wiąże się to także z zabrudzeniem mieszkania.

W taki sposób można również zakładać drzwi na mało estetycznej ościeżnicy, bowiem firmy, które oferują taką usługę, nakładają drzwi na stare futryny, co ma sprawić, że i tak będą się świetnie prezentować. Bardzo często mają one również atrakcyjne rabaty oraz zniżki.

COMMENTS